Меню
Меню

JurbySoft M422


Реагент, антискалянт для запобігання утворень мінеральних відкладень в мембранах зворотного осмосу, що працюють на жорсткій воді. Обробка зворотноосмотичної мембрани. Антискалант - Універсальний інгібітор відкладень.

JurbySoft M422
7800
грн.
8000
грн.
ПРИЗНАЧЕННЯ
JurbySoft® M422 – концентрований продукт, основою якого є високоефективні фосфонати. Використовується для запобігання утворенню відкладень мінерального характеру на зворотноосмотичних мембранах в установках, що працюють на жорсткій воді. Всі компоненти продукту відноситься до харчового класу, тому JurbySoft® M422 може використовуватися в установках, що виробляють воду питної якості.

ВЛАСТИВОСТІ
Однією з основних причин забруднення мембран є формування їх поверхні мінеральних опадів. Концентрування солей і зміна рН призводить до переходу розчинних бікарбонатів в карбонати, які спільно з сульфатами (CaSO4, MgSO4, BaSO4, SrSO4), фосфатами Ca3(PO4)2, фторидами CaF2, а також залізом, марганцем, алюмінієм і силікатами, , утворюють тверді мінеральні опади Опади забивають пори мембран, збільшують перепад тиску та знижують продуктивність установки, можуть призвести до деформації та розриву мембран.
JurbySoft® M422 призначений для стабілізації та диспергування солей у воді, що надходить на встановлення зворотного осмосу. Механізм запобігання відкладенням формується за рахунок дії нового класу фосфонатів шляхом блокування центрів кристалізації та високоефективного диспергування.
Ефективний для всіх типів твердої води різної мінералізації. JurbySoft® M422 контролює утворення накипу на поліамідних та ацетат-целюлозних мембранах, забезпечуючи продовження терміну їхньої служби та зниження витрат на обслуговування.

ПЕРЕВАГИ
• застосовується для всіх типів мембран;
• Дозволено для виробництва води питної якості;
• успішна заміна обладнання пом'якшення;
• знижує частоту хімічних очищення мембран;
• може замінити введення кислоти або значно зменшити її кількість;
• ефективний диспергент заліза;
• мінімальні токсикологічні характеристики;
• невелика доза та ефективна вартість застосування.
ФІЗИЧНІ ДАНІ
Зовнішній вигляд Безбарвна рідина
Активні речовини Фосфонові кислоти
Щільність (20ºC) (1,14±0,05) г/см3
рН (20ºC) <1,0
Крапка замерзання -2ºС
Розчиняється у воді у будь-яких пропорціях

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ДОЗУВАННЯ
Залежно від якості води, що надходить, рекомендована доза JurbySoft® M422 становить (2 ÷ 10) мг/л. Може використовуватися разом із введенням кислоти. JurbySoft® M422 - безперервно подається у воду, що надходить на вхід установки зворотного осмосу перед насосом високого тиску. Пропорційне дозування є обов'язковим для забезпечення максимального ефекту та економічності.
Контроль проводиться, підтримуючи в воді, що обробляється, певний залишок органічних фосфатів. Сумісний з багатьма реагентами, що використовуються для обслуговування систем зворотного осмосу.
Рекомендації щодо дозування, а також підбір оптимального водохімічного режиму здійснюють фахівці Jurby WaterTech.

УПАКОВКА І ЗВЕРНЕННЯ
JurbySoft® M422 упакований у пластмасових бочках ємністю 28 кг (25л), 67 кг (60л), 225 кг (200л), 1150 кг (1000л).
JurbySoft® M422 є концентрованим продуктом, тому при користуванні необхідно використовувати захисні окуляри та рукавички. Зберігати у звичайних складських приміщеннях при температурі 5–30 ОС, нормальної вологості та гарній вентиляції.
JurbySoft® M422 зберігає свої властивості у закритій упаковці щонайменше два роки.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ЗБЕРІГАННЯМ І ЗВЕРНЕННЯМ ВИКЛАДЕНА В ЛИСТАХ БЕЗПЕКИ НА ДАНИЙ ПРОДУКТ.
Отримати консультацію
Наша компанія пропонує кращі рішення підготовки та очищення води промислового і побутового призначення AquaFlow®
Вкажіть контакти та дізнайтеся про ексклюзивні умови
2023 Aquaflow™ Всі права захищені законодавством України. Використання інформації сайту допускається тільки за умовирозміщення посилання на джерело!