ФІЛЬТР ДЛЯ ДУШУ PUREAL TOUCH В ПОДАРУНКОВІЙ УПАКОВЦІ, ВИШНЯ

Picogram
К5435
1350.00
грн.

Призначення

Вітамінний фільтр для душу з ароматом цвіту вишні захищає шкіру від шкідливого впливу залишкового хлору, що міститься у водопровідній воді, надає тонізуючу, протизапальну дію на шкіру, знімає подразнення.

Фільтр поставляється в подарунковій упаковціРесурс фільтру складає близько 6400 літрів і залежить від частоти використання.

Як відбувається очищення води?

Водопровідна вода проходить через кілька шарів фільтра1. Шар механічної фільтрації видаляє з води бруд, іржу та пісок

2. Шар для видалення залишкового хлору очищає водопровідну воду від 99,9% залишкового хлору, що викликає сухість шкіри, подразнення слизової очей, алергію та передчасне старіння організму.

3. Шар для вітамінізації насичує воду вітаміном С, найбільш потужним і знаменитим з усіх антиоксидантів, який зволожує волосся та шкіру

4. Шар для ароматизації надає воді легкий, ніжний аромат квітів вишні і дарує відчуття свіжості.


Варіанти встановлення фільтра


Щоб встановити насадку для душу, вам не знадобляться ніякі інструменти або володіння спеціальними навичками. Все дуже легко та просто.

Завдяки стандартному різьбленню фільтр насадка підходить для будь-якого змішувача.

Є 2 варіанти підключення насадки для душу з фільтром:

1. Насадку можна прикрутити між душовим шлангом та лійкою.

2. Прикрутити у розрив між краном та гнучким шлангом від основної магістралі.

Після підключення насадки, що фільтрує, все, що вам залишається зробити - це включити теплу воду і фільтр відразу починає працювати. Приємний аромат цвітіння вишні ви вже відчуєте у перші секунди. Вітамінний фільтр у подарунковій упаковці – унікальний подарунок для друзів та близьких.