Мембрана Puricom Greenfilter 1812-150GPD

Puricom
292701
2000.00
грн.

Мембрана є основним фільтруючим елементом і застосовується в системах зворотного осмосу. Саме вона очищає воду від різноманітних забруднень, у тому числі вірусів і бактерій.

Мембрана Greenfilter 1812-150 GPD іспанського бренду Puricom підійде для будь-якої стандартної системи зворотного осмосу. Продуктивність такої мембрани становить 568 л на добу.

Мембрана зворотного осмосу 150 рулонного типу з кількома шарами фільтрації та розміром пор менше 0,0001 мікрон пропускає лише молекули води. Чиста вода (пермеат) надходить споживачеві або подається у накопичувальний бак системи зворотного осмосу, а забруднена вода (концентрат) скидається у каналізацію.

Мембрана зворотного осмосу Puricom ефективно очищає воду від солей важких металів, заліза, ртуті, миш'яку, марганцю, органічних забруднень, бактерій та вірусів. Селективність її становить 99,8%.

Вода, яка подається на фільтруючий елемент, повинна бути попередньо очищена від механічних забруднень, хлору і хлорорганічних сполук, так як наявність даних забруднювачів можуть пошкодити мембрану.

Заміну мембрани рекомендовано проводити раз на 2-3 роки. Термін служби залежить від якості вихідної води.