Фільтр механічної очистки Formula Vody типу SLIM 20’’ із поліпропіленовим картриджем

Formula Vody
1616.00
грн.

Призначення

Фільтр механічного очищення типу SLIM 20 '' призначений для попереднього очищення холодної води. Магістральний механічний фільтр монтується на «вході» в квартиру або будинок для захисту сантехніки, труб, змішувачів і вашої побутової техніки від забруднень і пошкоджень механічними частинками, які містяться у водопровідній воді.Механічний фільтр для води видаляє:- нерозчинні зважені речовини і домішки, іржу, пісок, мул;- знижує кольоровість і каламутність води.Будучи встановленим на магістраль холодної води, він не тільки покращує якість питної води, а також може служити фільтром попереднього очищення для інших фільтрів, встановлених далі по магістралі у точках споживання.Фільтр грубої очистки відрізняється невеликими габаритами, продуманим дизайном та надійністю. Поставляється з поліпропіленовим картриджем у комплекті.

Картридж Slim 20'' PP

Картридж механічної очистки виготовлений із високоякісного вспіненого поліпропілену, ступінь фільтрації якого становить 20 мкм.Фільтрація води і видалення механічних домішок відбувається через фільтруючий матеріал - вспінений поліпропілен. Завдяки щільності структури фільтра (низька щільність на поверхні фільтра з прогресуючою більш високою щільністю у напрямку до центру) частинки захоплюються по всій глибині, що подовжує термін служби. Регенерація фільтруючого матеріалу не потрібна.Після вичерпання ресурсу картриджа його необхідно замінити. Частота заміни картриджа залежить від якості вихідної води. Як правило, картридж зі вспіненого поліпропілену рекомендується міняти 1 раз в 6 місяців.

Корпус фільтра Slim 20''

Корпус виготовлений із прозорого пластику, що має надійність і довговічність.Завдяки міцній прозорою колбі ви можете відстежувати стан картриджа, не перериваючи процес фільтрації води.Характеристики корпусу:Кришка з пластиковим різьбленням 3/4", колба з двома кільцями ущільнювачів, латунні порти.Підходить для широкого спектру картриджів розміру Slim 20”.Проста заміна картриджів завдяки кнопці скидання тиску.

Комплектація фільтра:

Корпус фільтра.Кришка з кнопкою скидання тиску води.Картридж зі вспіненого полипропилену Slim 20’’ PP.Металевий кронштейн для настінного монтажу.Ключ для сервісного обслуговування.Саморізи для кріплення колби до монтажної пластини.