Набір із 4 картриджів Formula Vody Standart 4

Formula Vody
640.00
грн.

В набір картриджів для зворотного осмосу Standart 4 входять 4 картриджа Formula Vody, які необхідні для попереднього очищення і підготовки води перед мембраною зворотного осмосу:


1. Картридж зі спіненого поліпропілену Formula Vody EL‘AGUA РР 2.5"х10" 5 мкм. 

Картридж використовується для видалення з води механічних домішок, розмір яких перевищує 5 мкм.

Картридж ефективно видаляє з води: пісок, іржу, намул, інші нерозчинні механічні домішки.

Процес видалення механічних домішок відбувається завдяки фільтрації води через фільтруючий матеріал - спінений поліпропілен.


2. Картридж зі спіненого поліпропілену Formula Vody EL‘AGUA РР 2.5"х10" 1 мкм.

Картридж зі спіненого поліпропіленового волокна очищує воду від суспензій, піску, глини і нерозчинних хімічних сполук більше 1 мкм.


3. Картридж з брикетованим активованим вугіллям Formula Vody EL‘AGUA  ВВ 2.8"х10"

Картридж вугільний виготовлений із брикетованого вугілля.  Картридж застосовується для очищення води від хлору і хлорорганічних сполук, неприємних запахів та  присмаків.


4. Вугільний пост-фільтр Formula Vody

Пост-фільтр з гранульованим активованим вугіллям із шкаралупи кокосового горіха. призначений для фінішної очистки води від забруднень або запахів, які можуть з'явитися на виході з накопичувального бака системи зворотного осмосу. В якості основного фільтруючого матеріалу застосовується кокосове активоване вугілля дуже дрібної фракції, яке розміщується всередині поліпропіленового корпусу.

 

Підходить для фільтрів: EL'AGUA50, EL'AGUA 75, EL'AGUA 5, EL'AGUA 6, EL'AGUA 7

 

Як часто треба міняти картриджі?

 

Для підтримки коректної роботи фільтра і запобігання можливості забруднення мембрани механічними забрудненнями, хлором і хлорорганікою, рекомендується заміна картриджів в зворотному осмосі кожні 3 - 6 місяців. 


Купити картриджі для зворотного осмосу Ви можете в нашому інтернет-магазині