Чохол від конденсату Formula Vody для колони 10"

Formula Vody
Г5312
5782.00
грн.

Антиконденсаційний чохол захищає фільтруючу колону від утворення конденсату. Різниця температур між навколишнім середовищем і водою, що проходить через фільтр, є причиною конденсату.

Чохол виготовлений зі спеціалізованого еластичного матеріалу - чотиришарового неопрена, який відмінно захищає фільтр від появи конденсату. Робочі функції чохла не змінюються навіть під дією сонячного світла і перепаду температур. Чохол абсолютно не пропускає сонячне світло, що перешкоджає розвитку мікроорганізмів усередині корпусу фільтра.

Використання чохла істотно знижує ймовірність появи цвілі й грибка в приміщенні де встановлений фільтр.

При легкому забрудненні чохол протирається вологою губкою, змоченою в мильному розчині. Використання хімічних препаратів не рекомендується.

У знятому вигляді чохол можна прати вручну або в пральній машині на режимі ручного прання. Віджим - забороняється. Сушка чохла здійснюється в розправленому вигляді, бажано без прямого впливу сонячних променів і на відстані не менше 1 м від опалювальних приладів. Прасування чохла не потрібне.

Застосування чохла не тільки знижує ймовірність утворення конденсату на корпусі фільтра, але і надає фільтру естетичного зовнішнього вигляду.


Купити чохол від конденсату Ви можете в нашому інтернет-магазині