Магістральний фільтр Formula Vody Big Blue 20 механічного очищення

Formula Vody
Ж4259
2900.00
грн.

Призначення

Магістральний фільтр для механічного очищення Big Blue 20 призначений для попереднього очищення холодної води господарсько-побутового призначення.

Фільтр монтується на «вході» в квартиру або будинок для захисту сантехніки, труб, змішувачів і вашої побутової техніки від забруднень і пошкоджень механічними частинками, які містяться у воді.

Механічний фільтр для води видаляє:

  • нерозчинні зважені речовини і домішки, іржу, пісок, мул;
  • знижує кольоровість і каламутність води.

Як працює фільтр?

Під тиском вода подається в корпус колби з фільтруючим поліпропіленовим картриджем. Механічні забруднення, присутні у воді, затримуються волокнами картриджа, а також осідають на дні колби. На виході з фільтра ви отримуєте очищену воду.

Будучи встановленим на магістраль холодної води, він не тільки покращує якість питної води, а також може служити фільтром попереднього очищення для інших фільтрів, встановлених далі по магістралі у точках споживання.

Фільтр грубої очистки BB20 відрізняється міцністю, надійністю, стійкістю до перепадів тиску і тривалим терміном служби.

Поставляється з поліпропіленовим картриджем у комплекті.

Картридж ВВ 20’’ РР

Картридж використовується для видалення з води механічних домішок, розмір яких перевищує 20 мкм. В якості фільтруючого матеріалу застосовується спінений поліпропілен.

Фільтрація води і видалення механічних домішок відбувається через фільтруючий матеріал - спінений поліпропілен. Завдяки щільності структури фільтра (низька щільність на поверхні фільтра з прогресуючою більш високою щільністю у напрямку до центру) частинки захоплюються по всій глибині, що продовжує термін служби. Регенерація фільтруючого матеріалу не потрібна.

Після вичерпання ресурсу картриджа його необхідно замінити. Частота заміни картриджа залежить від якості вихідної води. Як правило, картридж зі спіненого поліпропілену рекомендується міняти 1 раз на 6 місяців.

Корпус фільтра Big Blue 20’’

Корпус виготовлений із міцного пластику, витримує тиск до 8 бар.

Характеристики корпуса:

  1. Кришка з пластиковою різьбою 1".
  2. Корпус з кільцем ущільнювача і латунними портами.
Комплектація фільтра:
  1. Корпус фільтра.
  2. Картридж зі спененого поліпропілена BB 20’’ PP.
  3. Кришка з кнопкою скидання тиску води.
  4. Пластиковий ключ для сервісного обслуговування.
  5. Металевий кронштейн для настінного монтажу.
  6. Саморізи для кріплення колби до монтажної пластини.