Таблетки Dutrion Travel Kit для знезараження води 6 шт

Dutrion
Л2742
158.00
грн.

Призначення

Таблетки Dutrion зарекомендували себе, як найкращі у світі шипучі таблетки для очищення води, яку можна пити.

Ці таблетки призначені для знезараження води невідомого походження: ріки, озера, болота, колодці, свердловини, тощо. Їх використовують під час подорожей, стихійних лих або в умовах бойових дій. 

Під час розчинення у воді Dutrion виробляється певне дозування діоксиду хлору.

Діоксид хлору (chlorine dioxide, ClO2) - транспортований водою газ, який у 2,5 рази ефективніший за будь-який хлорвмісний засіб (наприклад, на основі активного хлору або гіпохлориту натрію) і більш, ніж у 10 разів безпечніший - діоксид хлору не вивільняє хлор і похідні, які можуть залишитися на поверхнях або у воді, а ефект обробки - як від хлорування і від озонування одночасно.

Таблетки Dutrion Travel Kit ефективно вбивають мікроорганізми, попереджуючи при цьому виникнення небезпечних захворювань, таких як холера, дизентерія, черевний тиф, холерний вібріон, цисти лямблій, листерії, вірус ротовіруса, а також особливо небезпечних: Синєгною (ATCC # 15442), Золотистий стафілокок (ATCC # 6538), Сальмонелла ентерика (ATCC # 10708), паличка Фрідлендера (ATCC # 4352).


Переваги таблеток для знезараження води Dutrion:
  1. Знижує до 99% усіх бактерій та вірусів, що містяться у воді, включаючи гепатит А, легіонелла, Giardia, ентеровірус, Cryptosporidium, а також проти низки інших мікроорганізмів, стійких до хлорних таблеток для дезінфекції води.
  2. Без неприємного запаху і смаку. Таблетка Dutrion не залишає неприємного смаку, не змінює колір і не залишає плям на пляшках з водою.
  3. Легка у використанні. Просто додайте таблетку, що розчиняється швидко у 5 літрах води, і почекайте 15 хвилин перед першим використанням.
  4. Фольгова упаковка захищає від вологи або випадкового намокання – ідеально для армії, служб МНС та інших підрозділів цивільного захисту.
  5. Dutrion Україна отримала рекомендації від "Інституту Громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва" на застосування засобів ТМ Dutrion для знезараження питної води в зоні проведення бойових дій на сході України.
  6. Стандарт якості та безпеки Dutrion - це надійний вибір.

Як поставляються таблетки Dutrion Travel Kit?

Dutrion Travel Kit поставляються в індивідуальній упаковці у вигляді пластини, що містить 6 таблеток, з терміном придатності до січня 2025 року.

Кожна таблетка розрахована на 5 літрів води невідомого походження (природні водоймища, колодязі, свердловини тощо). Якщо вода попередньо очищена або ви впевнені в її джерелі – одну таблетку можна використовувати на 10 літрів води.