Система комплексної очистки води PWG серії EVA 1035

PWG (Pollet Water Group)
EVA1035BLBL
36000.00
грн.

Система комплексної очистки води EVA 1035 – фільтр кабінетного типу на клапані від американського виробника Clack WS1 CI із унікальним фільтруючим завантаженням Formix. Дане завантаження розроблено фахівцями компанії «ІВІК Формула Води» спільно з європейськими вченими в області водопідготовки.

Фільтр забезпечує очистку води для побутових потреб одразу від 8 типів забруднювачів: солей жорсткості, заліза, марганцю, амонію, нітратів, нітритів, зниження кольоровості та окиснюваності.

Підходить для очистки води з центрального міського водопроводу або з підземних джерел.

У системі кабінетного типу EVA 1035 балон із фільтруючим завантаженням та сольовий бак знаходяться в одному корпусі. Фільтр підійде для монтажу у невеликому приміщенні, адже він дуже компактний.

Використання очищеної води після фільтра комплексної очистки із завантаженням Formix дозволить зекономити час на вимиванні накипу та осаду з побутових електроприладів, жовтих плям на раковині або ванній кімнаті та чорного нальоту на посуді та сантехніці, суттєво зменшити витрати миючих засобів та позбавити від неприємного металевого присмаку та запаху води. А ще очищена вода допоможе запобігти розвитку мочекамяної хвороби та лущенню вашої шкіри.

Для вирішення питань із очисткою води у квартирі, приватному будинку, кафе або ресторані підійде система комплексної очистки води EVA 1035 із фільтруючим завантаженням Formix.

Переваги використання фільтра EVA 1035 на основі Formix:

  • Економія коштів та простору, адже один фільтр видаляє 8 забруднювачів.
  • Мінімальні витрати на експлуатацію - мала витрата таблетованої солі на промивку і електроенергії.
  • Тривалий термін експлуатації завантаження - від 3-х до 7-ми років.
  • Екологічно безпечний – очистка відбувається без використання хімічних речовин.

Система комлексної очистки води кабінетного типу EVA 1035 є повністю автоматизованою системою завдяки керуючому клапану Clack WS1 CI.

Для відновлення іонообмінних властивостей фільтруючого матеріалу необхідно проводити її періодичну регенерацію розчином солі хлориду натрію (NaCl). Єдине, що потрібно буде робити вручну – це засипати сіль у сольовий бак.

Комплектація системи:

  1. Керуючий клапан Clack WS1 CI.
  2. Корпус фільтра EVA 1035.
  3. Балон.
  4. Сольовий бак.
  5. Фільтруюче завантаження Formix.