Система зворотного осмосу PURICOM CE-4 PUMP

Puricom
8710.00
грн.

Система зворотного осмосу Puricom CE-4 PUMP - одна з кращих по очищенню води в світі, створена міжнародною компанією Puricom Water Industrial Corporation.

Якість водопровідної води і води зІ свердловин стає все гірше з кожним днем, містить підвищену кількість солей.

Очищена вода після системи зворотного осмосу CE-4 забезпечує високу якість води, покращує смак питної води, кави, напоїв та навіть кубиків льоду. Приготування їжі з очищеною водою посилить смак продуктів. Використання чистої води після осмосу допомагає продовжити термін служби побутових приладів, ідеально підходить для парових прасок, кавоварок і зволожувачів повітря.

Система зворотного осмосу підійде для очищення води в квартирах, будинках і легко поміщається під мийкою завдяки компактним розмірам.

Підійде для сім'ї з 2 - 4 осіб, продуктивність системи зворотного осмосу Puricom CE-4 становить 190 л на добу або 7,9 л на годину.

Система Puricom CE-4 комплектується накопичувальним баком, об'ємом 16 л, для зберігання очищеної води. Це дозволить користуватися водою при необхідності в будь-який час.

Додатково система комплектується насосом, завдяки чому підходить для мереж з низьким тиском (нижче 3-х атмосфер) у водопровідній мережі.

Система складається з трьох попередніх фільтруючих елементів, які видаляють зважені частинки, хлор і хлорорганічні сполуки з води. Потім мембрана зворотного осмосу, подібно найдрібнішому ситу, пропускає тільки молекули води і кисню, очищає воду від шкідливих домішок, включаючи бактерії і віруси, солі важких металів. Після мембрани зворотного осмосу вода з накопичувального бака надходить на фінальний вугільний картридж, щоб виключити можливість появи запаху і отримання 100% кришталево чистої води. При бажанні отримати воду збагачену природними мінералами, модель доповнюється мінералізатором.

Переваги:

 • Видаляє важкі метали, пестициди, бактерії, віруси, невеликі частинки і т.п.
 • Використовується екологічно чистий матеріал для корпусів фільтра.
 • Тихий, енергозберігаючий насос підвищення тиску. Тривалий термін служби і висока продуктивність. Сертифікація ЄС.
 • Зручне розташування трубок захищає від пошкоджень і забруднень.
 • Фітинги виробництва британської компанії John Guest.
 • Система не вимагає налаштувань, коли проводиться заміна фільтрів.
 • Легка і швидка заміна фільтрів.

Система зворотного осмосу Puricom CE-4 включає 5 ступенів очищення:

 1. Картридж із спіненого поліпропіленового волокна. Очищає воду від суспензій, піску, глини і нерозчинних хімічних сполук крупніше 5 мкм.
 2. Картридж вугільний (GAC), виготовлений з гранульованого активованого вугілля. Очищає воду від хлору, хлоровмісних сполук, пестицидів і гербіцидів.
 3. Картридж вугільний (СТО), виготовлений з брикетованого вугілля. Очищає воду від неорганічних домішок, усуває 98% вільного хлору з води.
 4. Мембрана зворотного осмосу. Видаляє практично всі органічні забруднення, а також розчинені у воді сторонні рідини, бактерії, віруси, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець і т.д.
 5. Пост-фільтр, виготовлений з активованого кокосового вугілля, очищає воду від запахів після зберігання в накопичувальному баці.

Комплектація системи:

 1. Фільтр.
 2. Набір картриджів попереднього очищення (3 картриджа).
 3. Мембрана зворотного осмосу.
 4. Вугільний пост-фільтр.
 5. Накопичувальний бак.
 6. Помпа підвищеного тиску.
 7. Кран очищеної вод.
 8. Інструкція.

Купити фільтр для води зі зворотним осмосом Ви можете в нашому інтернет-магазині.