Система зворотного осмосу Formula Vody EL’AGUA 7 з помпою

Formula Vody
К4401
13128.00
грн.
Фільтр зворотного осмосу Formula Vody EL'AGUA 7 - семиступенева система очищення води, створена провідними інженерами компанії "ТОВ ІВІК Формула Води". 

Система зворотного осмосу ефективно видаляє:
 • солі важких металів;
 • жорсткість;
 • залізо;
 • хлор;
 • інсектициди;
 • бактерії та віруси.

Продуктивність системи зворотного осмосу Formula Vody EL'AGUA 5 становить 300 л на добу або 13 л на годину, що дозволяє забезпечити чистою і свіжою водою родину із 3-4 чоловік.

Для зберігання очищеної води фільтр зворотного осмосу Formula Vody EL'AGUA 7 комплектується накопичувальним баком, об'ємом 11 л. Бак виготовлений із пластику, що захищає його від корозії.

У комплектацію системи входить двовентильний кран чистої води  (для очищеної і мінералізованої води).

Система додатково укомплектована помпою підвищеного тиску, що дозволяє працювати фільтру при зниженому вхідному тиску (1 - 4 атмосфер) в системі водопостачання. Вона захищена від перепадів тиску в мережі живлення.

В основі роботи фільтру лежить технологія зворотного осмосу – накращий метод отримання чистої води при якому затримуються найменші забруднення, включно з бактеріями та вірусами без застосування хімічних реагентів.

Семиступенева система зворотного осмосу Formula Vody EL’AGUA 7 складається з трьох попередніх фільтруючих елементів, які видаляють зважені частинки, хлор і хлорорганічні сполуки з води. Наступним етапом очистки є мембрана зворотного осмосу, що пропускає тільки молекули води і кисню, очищує воду від шкідливих домішок, включаючи бактерії і віруси, солі важких металів. Після мембрани зворотного осмосу вода з накопичувального баку надходить на пост-фільтр з гранульованим активованим вугіллям, щоб виключити можливість появи запаху і отримати 100% чисту воду. Далі вода подається на фінальний етап очищення - мінералізатор для насичення мінералами, яких бракує. Для відновлення внутрішної структури вода проходить через структризатор. До складу картриджа-структуризатора входить турмалін, що діє на молекули води і надає їм правильну природну структуру.

Переваги:

 1. Сім ступенів очищення води.
 2. Наявність помпи підвищеного тиску.
 3. Висока продуктивність системи (300 л чистої води на добу) за доступною ціною для споживачів.
 4. Пластиковий накопичувальний бак, що виключає можливість корозії.
 5. Колби мають дві ущільнюючі гумки, що запобігає можливості протікань.

Ступені очищення системи зворотного осмосу Formula Vody EL’AGUA 7:

 • 1-й ступінь - картридж механічної очистки із спіненого поліпропіленового волокна. Очищує воду від суспензій, піску, глини і нерозчинних хімічних сполук більше 5 мкм.
 • 2-й ступінь - картридж вугільний, виготовлений із пресованого вугілля. Очищує воду від хлору, хлорвмісних сполук, пестицидів і гербіцидів.
 • 3-й ступінь - картридж зі спіненого поліпропіленового волокна. Очищує воду від суспензій, піску, глини і нерозчинних хімічних сполук більше 1 мкм.
 • 4-й ступінь - мембрана зворотного осмосу 80 GPD. Видаляє органічні забруднення, а також розчинені у воді сторонні рідини, бактерії, віруси, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець тощо.
 • 5-й ступінь - пост-фільтр з гранульованим активованим вугіллям для усунення запаху й отримання чистої й смачної води.
 • 6-й ступінь - мінералізатор, завдяки якому коригується сольовий склад чистої води.
 • 7-ий ступінь – біо-керамічний картридж-структуризатор призначений для іонізації та відновлення структури молекул води.

Комплектація:

 1. Фільтр.
 2. Набір картриджів попереднього очищення (3 картриджі).
 3. Набір картриджів тонкого очищення (мембрана, постфільтр, мінералізатор та структуризатор).
 4. Накопичувальний бак (пластиковий).
 5. Помпа.
 6. Кран очищеної і мінералізованої води.
 7. Комплект підключення.
 8. Інструкція.

Купити зворотний осмос з помпою Ви можете в нашому інтернет-магазині.